sy_jasenyritys2018_suomi_200x100.png

tekninenkauppa

kauppakamari

MASINO-KONAFLEX OY

Puhelin 010 8345 500
Sähköposti power.hydraulics@masino.fi

Vantaa

Päätoimipaikka: myynti, logistiikka, varasto (huom. ei käteismyyntiä)
Pyymosantie 4, 01720 Vantaa
Avoinna arkisin 8.00-16.00, la ja su suljettu

 

Toimitusjohtaja
Mikko Pietarinen, mikko.pietarinen@masino.fi 010 8345 502

Kytkimet ja jarrut
Mika Hailio, mika.hailio@masino.fi 010 8345 773
Antero Kuvaja, antero.kuvaja@masino.fi 010 8345 777
Jussi Salonen, jussi.salonen@masino.fi 010 8345 786

Käyttölaitteet
Joni Maaniemi, joni.maaniemi@masino.fi 010 8345 780
Pyry Pohjanpalo, pyry.pohjanpalo@masino.fi 010 8345 783

Ketju- ja hihnakäytöt
Vesa Martin, vesa.martin@masino.fi 010 8345 781
Markus Patrikainen, markus.patrikainen@masino.fi 010 8345 782
Pyry Pohjanpalo, pyry.pohjanpalo@masino.fi 010 8345 783

Kunnallistekniset tuotteet
Kari Kuismin, kari.kuismin@masino.fi 010 8345 776
Vesa Martin, vesa.martin@masino.fi 010 8345 781

Voimansiirto
Ari Virtanen, ari.virtanen@masino.fi 010 8345 520

Suunnittelu ja asennus
Kari Kuismin, kari.kuismin@masino.fi 010 8345 776

Koneistus
Markus Patrikainen, markus.patrikainen@masino.fi 010 8345 782

Hydrauliikka ja suodatustekniikka
Olli Tuominen, olli.tuominen@masino.fi 010 8345 650
Kimmo Holopainen, kimmo.holopainen@masino.fi 010 8345 655
Pasi Yliherne, pasi.yliherne@masino.fi 010 8345 654

Asiakaspalvelu (laskutus, tilausvahvistukset, toimitusaikakyselyt)
Sanna Toivonen, sanna.toivonen@masino.fi 010 8345 791
Johanna Bergström, johanna.bergstrom@masino.fi 010 8345 771
Eveliina Kilpala, eveliina.kilpala@masino.fi 010 8345 775
Riina Leppänen, riina.leppanen@masino.fi äitiyslomalla

Osto ja hankinta
Jukka Junnila, jukka.junnila@masino.fi 010 8345 523

Hallinto
Tuija Lindblad, tuija.lindblad@masino.fi 0400 458 015

Tampere

Myynti (ei varastoa)
Lentokentänkatu 9 C, 33900 Tampere
Ari Sjögren, ari.sjogren@masino.fi 0400-641 442 ja 010 8345 788

Oulu

Myynti (ei varastoa)
Revontie 2, 90830 Haukipudas
Jyrki Siikavirta, jyrki.siikavirta@masino.fi 010 8345 787

Turku

Hydrauliikkamyynti, hydrauliikkakoneikkojen kokoonpano ja hydrauliikkahuolto
Orikedonkatu 8 B, 20380 Turku
Jari Tulonen, jari.tulonen@masino.fi 010 8345 661
Mikko Väliaho, mikko.valiaho@masino.fi 010 8345 659
Ari Kuismanen, ari.kuismanen@masino.fi 010 8345 651

 

Laskutus

Y-tunnus 0110136-4
Verkkolaskuosoite: OpusCapita Solutions Oy, tunnus E204503, OVT-tunnus 003701101364

Mikäli ette vielä toimita verkkolaskuja, pyydämme teitä ystävällisesti lähettämään laskun PDF-formaatissa alla
olevaan sähköpostiosoitteeseen: Masino-Konaflex-Oy.FI.P.134938-0@docinbound.com